Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Last Booking:

Date from 2025-07-12 | Chatový tábor Malý Ratmírov
srub 5L

Date from 2025-06-20 | Autokemp "U Vody"
2L chatka dvě osoby

Date from 2025-05-28 | RS Sycherák
11x 4B Bungalow - 40-44 Erwachsene, 4x 5B Hütten - 20 Erwachsene

Date from 2025-07-12 | Chatová osada JAF Lipno
3lůžková chata

Date from 2025-09-13 | Aerocamp Broumov
1 chata

Date from 2025-07-17 | Kemp Oáza
1motorhome 2 adults

Date from 2025-07-19 | Autokemp Nýrsko

Date from 2025-06-24 | Autokemp Balaton
4 chatky po 4

Date from 2025-05-24 | Autokemp Štilec
4 luzkove chaty cislo 3 a 4

Date from 2025-08-01 | Autocamp Jenišov - Lipno
4B Hütte 2 Personen +2 Kinder




Discussion and reviews

Kemp Řevnice, Řevnice

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Kemp Řevnice

District: Praha-západ
14. 06. 2021
From: Jedlička

Asi nejhorší zážitek v kempu, co jsem měl. Jako skupina jsme zamluvené chatky a maringotky, ale některé byly v době našeho příjezdu ještě v rekonstrukci, takže jsme narychlo řešili stany, pro které někteří z nás museli jet domů, abysme mohli přespat. Dozvěděli jsme se to až na místě. Šok. V celém kempu jsem marně hledal odpadkové koše. Lavičky byly čerstvě natřeny (ale bez štítku), takže kdo se to včas dozvěděl, měl žluté kalhoty. To "potěší". Než jsem se postavil stan, skočil jsem ke známým do chatky hodit sprchu a ta neodtékala. Ucpané odpady byly ale v celém kempu. Záchod bez wc papíru. A nejlepší finále. Totálně arogantní majitelé kempu. Další den začali řešit ucpané odpady. Zakázali nám používat wc, takže i námi zakoupený toaletní papír nám byl k ničemu. No a čekali byste omluvu? Ne. Naopak, obvinili nás, že jsme ty odpady ucpali my. A jenom taková perlička. Měli jsme v kempu menší hudební produkci, kterou jsme začali balit po 22 hodině. V okamžiku, kdy jsme se stěhovali do vnitřních prostor (abysme nerušili noční klid) na nás opět přiletěl šéf kempu a vyhrožoval policií, že je pár minut po 22 hodině a my ještě nejsme přestěhovaní. Naše pokusy rozumnou domluvu byly marné. Já měl ten večer po náladě a šel jsem spát. Ve 22:15 často nechodívám... No nic, tady už nikdy více. Každý rok děláme podobný sraz (už od r. 2010) a vždy v pohodě. Toto jsme nezažil. Samozřejmě, jakákoliv omluva ze strany arogantních majitelů kempu, že bylo něco špatně (nedodělané maringotky - neměli jsme kde spát, čerstvě natřené lavičky, ucpané odpady, atd...) se nekonala.

Kemp Řevnice

District: Praha-západ
16. 08. 2020
From: Nevludovi

Řevnice - měla jsem pocit, že jsem se vrátila v čase o několik let zpět, naprostý klid a pohoda, městečko tak trochu v retro stylu včetně "městské plovárny". Skvělé zázemí pro podnikání různých výletů po okolí (Karlštejn, Lom Amerika...). Úžasná paní majitelka připravená kdykoliv s čímkoliv pomoci, chatky a společné prostory nové, čisté. Každá chatka má své WC a sprchový kout, což bylo skvělé. Kousek od Berounky, kde jsme se všichni vyřádili na paddleboardu. Doporučuji všem, kteří chtějí aspoň na chvíli vypnout a užít si klídku.