Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2594x

Kemp Hejtman - Jih

Chlum u Třeboně 2243x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 2057x

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2001x

Autokemp Podhradí

Vítkov 1868x

Best rated camps:

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.77 points

Autocamp Slunečná

Černý Důl 4.64 points

Tábořiště Čepice

Čepice 4.62 points

Camping Rožnov

Rožnov pod Radhoštěm 4.61 points

Kemp Nedamov

Dubá 4.5 points

Kemp Rusava

Rusava 4.5 points

Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings

Autokempink Dřenice

District: Cheb
20. 11. 2022
From: Christian H.

Ich komme seid über 30 Jahren auf den Campinplatz und habe sehr viele schöne Irlaune dort verbraucht und Freunde fürs Leben gefunden. Immer wieder gern. Essen usw. Super. Es könnte vllt. Etwas an den duschen Klos oben gemacht werden. Sonst top top. Restaurant klasse (21)Camp reviews »

Kemp Vranov

District: Tachov
15. 11. 2022
From: Petr

Skvělý víkend, ochotný správce jako vždy. Pivo od Libora je nejlepší Čus …. Ostraváci V létě za vámi dojedem (15)Camp reviews »

Kemp Sobotka pod Humprechtem

District: Jičín
04. 11. 2022
From: petr a spol-

tak letos jsme byli opět zde a zase super akorát když jsme byli poprvé tak byla restaurace zavřená bylo to hned na začátku tak není divu byly tam tři karavany a zase jsme žádnou wifi nepotřebovali tak někdy příště (11)Camp reviews »

Koupaliště a kemp Pecka

District: Jičín
04. 11. 2022
From: petr a spol.

krásný den tak letos jsme zde byli opět asi třikrát už to nepočítám a opět veliká spokojenost jen nás zarmoutila smutná zpráva a to že zemřel pán který se staral o čistotu celého kempu na traktůrku dej mu pánbůh věčnou slávu. Jezdíme sem spoustu let a vždy jme velice spokojeni jediné co bych vytknul je staré video vždyť se tam stalo tolik nového a pěkného třeba nové sociálky krásný parčík v lase nad kempem a mnoho jiného tak příští rok nazdar. (9)Camp reviews »

CAMP BRANŽEŽ KŘINEČ

District: Mladá Boleslav
28. 10. 2022
From: Sešívaní

Krásné místo, velmi dobré a čisté soc zázemí. Kuchyně těžký nadstandard. Lze jen doporučit. (7)Camp reviews »

Tábořiště u Splávku

District: Mělník
25. 10. 2022
From: Ivana

Byli jsme tam několikrát za letní sezónu a byli jsme náramně spokojeni. Paní majitelka byla milá a vstřícná. Můžeme jenom doporučit. (2)Camp reviews »

Camping Jiskra Harrachov

District: Semily
23. 10. 2022
From: Eva Kocmam

Kemp ustrnul v 80-tých letech minulého století. Sociální zařízeni je v katastrofálním stavu, který nikdo neřeší. Dále zde vládne klan starých struktur a nově příchozí jsou odkazovani na špatná místa, i když ta dobrá jsou volná. Cena neodpovídá vybavení v žadném případě. (3)Camp reviews »

03. 10. 2022
From: Radka

Byli jsme tu na 6 nocí v chatce.Nejsem nijak náročná,ale chatka s vybavením z těžkého komunismu,špína,smrad,rezavá lednička na židli,rozervané lino na podlaze,zásuvky uvolněné,celá chatka nakřivo,děs.Roztrhaná,cosi,jako záclonka.Nikdy více. (13)Camp reviews »

03. 10. 2022
From: Jaroslav Penc

Prostředí nádherné,dle očekávání.Co se týče ubytování to už se musíme vrátit o třicet let zpět.Matrace flekaté,povlečení děravé. Je vidět že se do tohoto zařízení nic neinvestovalo.Správce který nám předával klíče byl velice nepříjemny.J.P. (1)Camp reviews »

Kemp Jordán

District: Litoměřice
26. 09. 2022
From: Jana

Zařízení není uzavřené, jak je tady napsáno. Teď jsme tam byli o víkendu, mají otevřeno do konce září. (6)Camp reviews »