Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion and reviews

Autokamp Dobřichovice, Dobřichovice

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autokamp Dobřichovice

District: Praha-západ
16. 08. 2022
From: Jarmila

Koleje hned za stanem,vlaky jezdí snad každé 3 minuty. V noci také velký rachot. Ve stanové části není teplá voda. Wc vytřeno ráno,v největší špičce,tzn.hned zašlapáno. Umyvadlo jsem umyté nezaregistrovala. Kuchyňka a sprcha s teplou vodou na opačné,vzdálené chatové straně kempu. Nejhorší kemp,ve kterém jsme byli.

Autokamp Dobřichovice

District: Praha-západ
31. 07. 2013
From: Popelková

Dobrý den, nenašla jsem na stránkách kontakt ani ceník.Bylo by u vás možné ubytování od 1.9.2013-2 osoby a malý pejsek na cca 14 dní?

Autokamp Dobřichovice

District: Praha-západ
09. 07. 2012
From: Luboš

V tomto kempu jsme stanovali jednu noc 4.7.2010. Za hlavou vám jezdí vlaky, toalety byly téměř nepoužitelné, sprchy zamčené. Jídlo seženete pouze v restauraci někde v Dobřichovicích. Na nouzové přespání dobré, ale radši budeme příště stanovat jinde.

Autokamp Dobřichovice

District: Praha-západ
19. 07. 2009
From: Ivana

Tak tomuhle říkám vážne jak z hororu!!! Ubytování příšerný, sprchy a záchody?? Na to už nemam ani slov.Myslím, že tenhle kemp by měl vidět hygienik !! Byli jsme tam s přáteli toto léto a vřele bych všem doporučovala se tomuto místu vyhnout obloukem.

Autokamp Dobřichovice

District: Praha-západ
18. 07. 2009
From: Ludmila

Ahoj,
nejhorší zážitek na Berounce, 22 lidí = 1300 za jednu noc, bez WC, sprch, nějaké restaurace - měla jsem dojem, že jde o Technopárty. Všichni si dejte pozor.