Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Reviews Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 4634x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 3652x

Autokemp Jezero

Hlučín 3443x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 3407x

Best rated camps:

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 points

Kemp a penzion Harasov

Harasov 4.6 points

Autocamp Erika

Brod nad Dyjí 4.55 points

Resort Čochtan s.r.o.

Lázně Bohdaneč 4.54 points

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.51 points

Last Booking:

Date from 2025-07-18 | Camping Panorama Lipno
1 tent, 3 persons 1 car

Date from 2025-06-18 | Camping Hana
3 stanová místa, 3 osoby

Date from 2025-06-20 | Camp Krouna
1 test tent

Date from 2025-07-22 | Chatová osada Olešná
4L

Date from 2025-07-01 | Obytné sudy Branov
1x 2B

Date from 2025-07-04 | Autokemp Ždáň

Date from 2025-07-27 | Koupaliště Lido
4B

Date from 2025-07-19 | Kemp Děčín
první varianta, 1 váš stan, 1 osoba, 1 dítě 15let, El. přípojka, malý pesdruhá varianta, 1 vlastní stan, 1 osoba, 1 dítě 15let, El. přípojka, malý pes

Date from 2025-07-14 | Chatová osada JAF Lipno
2x

Date from 2025-07-11 | Kemp Úštěk u jezera Chmelař
2stani 2starsi jedno dítě 2leti dítě 8let dite11




Discussion and reviews

Autokemp Budišov, Budišov nad Budišovkou

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Autokemp Budišov

District: Opava
13. 07. 2018
From: Jana

Moc se nám líbilo a těšíme se na další pobyt. Ochota, čistota a krásné prostředí! Hodnotím na výbornou!!

Autokemp Budišov

District: Opava
02. 08. 2016
From: Radoslava

Každý rok se vracíme už po dobu 25 let a jsme spokojeni!

Autokemp Budišov

District: Opava
10. 08. 2015
From: Šulc

V kempu jsme strávili týden. Kemp je čistý a dostatečně vybavený. personál ochotný a příjemný. Hřiště na tenis, minigolf, pingpongový stůl, dětské hřiště a báječný discogolf. koupání v bazénu, nebo v nádrži za kempem. Celkem dávám kempu jedničku a určitě se sem vrátíme.

Autokemp Budišov

District: Opava
20. 07. 2015
From: eva kariková

V kempu jsme nocovali v chatce 2 dn y, vše čisté , kemp je krásně udržovaný ,byli jsme maximálně spokojení , kempu dáváme hodnocení 1.

Autokemp Budišov

District: Opava
12. 06. 2014
From: Marie

V tomto kempu jsme trávili prodloužený víkend začátkem června. Kemp nás velice příjemně překvapil, vše je krásně udržované, čisto, krásný trávník. V kempu byl klid a pohoda, provozuje ho velice ochotná a příjemná dáma, která se snaží hostům vyhovět.Kemp je vhodný pro rodiny i s menšími dětmi, které si tam vyhrají - pískoviště, prolézačky, dřěvěný hrad, skákací trampolína. Kempem protéká potůček s vodou po kotníky a děti si tam stavěly hráze. Jinak v kempu bazén a za kempem možnost koupání v přírodní nádrži.V kempu možnost sportovního vyžití, kuchyňka, restaurace,nenašli jsme chybu :-) Určitě někdy tento kemp navštívíme, třeba i s vnoučaty.

Autokemp Budišov

District: Opava
24. 01. 2010
From: Xenie Baroňová

Dobrý den,chtěla by sem vědět kolik stojí ubytování v chatce a kolik v budově a kolik je tam mist.a kolik platí děti.Děkuji přeji pěkný de.