Date from 2026-08-21 | Kemp Hejtman JihChatka HejtmanDate from 2026-07-13 | Minikemp HartaChatka c.1Date from 2026-08-03 | Autokemp Kamencové jezero1x Stellplatz für Wohnwagen + Auto, mit el.An., 2 Erwachsene + 3 Kinder (3, 6, 14 Jahre)Date from 2026-08-08 | Autokemp Bílina Kyselka2x3L chatkyDate from 2026-07-03 | Kemp TJ Vltava1 Auto mit Dachzelt, 2 ErwachseneDate from 2026-08-07 | Autokemp Marin Mělice1x tent place with electricity for 2 adults. Date from 2026-06-20 | Koupaliště a kemp Zákupy1místo + 2 dospělé osoby a auto Date from 2026-07-24 | Sportcentrumloket1x Kleinbus, 1 x PKW, 5 PersonenDate from 2026-06-26 | Kemp U Fíka - NahořanyDate from 2026-06-13 | Camp Horní Lipka
The recreational area on the shore of the Rozkoš reservoir offers year-round accommodation in heated cabins and in the Na Stráži apartment buildin..
Camping is situated on foothills of Bílé Karpaty Mountains with many well-marked trails for hiking and cycling. Clay tennis courts are 1 km far fr..
Camping Dolce is situated in a beautiful valley, at the foot of „Krkonose“ mountains. You certainly appreciate the location in very nice nature, q..
Autocamp Kačer is located next to the clean lake Ovčáry with a beach 🏖️ and offers maintained camping pitches with electricity connection on a gra..
We can offer you a holiday in an area with beautiful nature. The camp neighbours directly with the dam beach. You can rent boats and take a ride o..
Leisure Centre POHODA is located in the beautiful area of Vranovska Dam right in the forest,in a quiet area of Stribrna zatoka near the village of..
Autocamp OASA is located near sandy pond Staňkov. Camping was awarded by Eco-label EU as the first in the Czech Republic (camps with this mark mat..
Camp site with summer and winter services is situated on foothills of Beskydy Mountains on the northeast of the town Rožnov. It has a capacity of ..
Milan a Dáša *****Koupili jsme si pobyt na čtyři noci a nelitujeme. Čisto, klid, ochota majitele. Sociálky taky čisté, sprchy na žetony, voda teplá. Byli jsme mimo sezonu, takže kiosek byl ještě zavřený, ale podle nabídky tam mají vše, co potřebujete. Jsme nadmíru spokojeni. DěkujemePepeAlex **Klady tohoto kempu, krásné okolí, příroda, voda,restaurace vše ok.Negativni je ,že hosté z východu Bulharska, Rumunska (všichni vědí kdo jsou oni),do půl 3 rána, hluk, ožralecký bordel, absolutní neúcta k okolí, k dětem, kteří jsou zde ubytování také. Má to obrovský potenciál, bohužel tito hosté jsou večer hluční natolik,že nedoporučujeme zde trávit čas, víkend. Honza Jasný ****Není co moc napsat,za nás s manželkou skvělá dovolená. Jestli máte taky stres z práce a chcete si odpočinout a vyhnout, rozhodně sem! A pokud vás to ticho omrzí,není problém se pobavit do Mikulova a zpátky se jít vyspat do klidu a pohody. 😎Lada *****Naprostá pohoda, skvělý majitelé. V kempu klid, pohoda, večer romantika u ohně. Vše čisté, útulné. Jde vidět,že se starají a baví je to. 👍🏼👌🏼Jaroslav Marosz *****Pokaždé co jsem zde do kempu přijel tak jsem byl vždy maximálně spokojen a to tu jezdí už skoro půl století. Současní provozovatel Martin a Katka se snaží a to co dělají pro lidi tak to málokdo ocení. Já to cením na pět hvězdiček 😉Michaela *****Překrásné místo.. Spousta prostoru, vše připravené na sezonu.Markýz ****Kemp pěkný čistý obsluha příjemná v hospůdce u kempu i výborně vaří. Akorát cesta před kempem a okolí je dost znečištěno od koní z nedalekého ranče, ale to není věc provozovatele nýbrž vyzitka majitelů koní a obce pod níž cesty spadají.Hujer **Tak je 23.45 a stale tu duni z reprobeden ducdudbum. Ted na jedne strana u vody prestali a v campu se pokracuje dal. Odjizdim. DekujiJiří Prokop **Něco šíleného,přeplněný kemp,ráno po probuzení pod okny karavanu stany,u dveří stany,únikové cesty v případě, např.požáru zastavěné stany,ráno přeplněné toalety,4 toalety na celý kemp,s ničím podobným jsem se nikdy nesetkal!!!! Jinak nádherná příroda,čisto,personál přívětivý.Ondrej *Nejotřesnější camp, ve kterém jsme kdy byli. A že už máme hodně naježděno. V campu hrálo techno od rána do noci. Řvali zde opilci jeste po půlnoci. Techno z obrovských repráků.začali v 8.30y Skoncilimpo desate vecer. Museli jsme s dětma v noci odjet, bylo tomo zdraví. Nikdy více a všem rodinám doporučuji jet jinam, zde klid a odpočinek nenajdete.