Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion:

Michal
Kemp slouží spíše jako karavanová osada. Hodně lidí má zaparkovaný karavan na stálo. Personál kempu velmi příjemný a ochotný. Sprchy a WC čisté a udržované. Ne všichni stálý osadníci dodržují noční klid.

Andrea Jahodová
2 dny strávené v tomto kempu byly velmi příjemné.Vše v klidu a pohodě.Personál velmi příjemný a ochotný,jidlo výborné a vedoucí kuchyně je sluníčko. Děkujeme za krásný víkend.

Anděla Ďáblice
Nejhorší kemp který existuje. Majitel je divný typ člověka, kterého zajímají jen peníze. Chtěl zaplatit i za použití ucpané toalety. Kus wc papíru prodává za 10 Kč. Zaměstnává na černo pochybné existence, kteří nám vlezli do karavanu, prý je poslal pan Havel, aby zkontrolovali jestli mu tam nekrademe.

Lucie
Byly jsme minulý rok a naprostá spokojenost není co dodat jezdím tam už 10 let a ráda se tam vracím. Letos znova a moc se těšíme z dětmi. Za mě spokojenost veliká.

Lucie
Každý rok super letos katastrofa. Vymysleli si jakysi nesmyslný poplatek za lůžko a cena v chatce poté vyjde na 550 Kč na noc. Je to hnus tohle chování . Všude špína, neznají toaletní papír a okrádají lidi

Łukasz $ Monika
We were here for two days, from 30.06 - 1.07.2020. This is great place for kamp and moving to surrounding attractions e.g. safari zoo. There is a much place for tents and vehicles. Near is a big lake with sailing port. Hosts are so helpful and hospitable. We honestly recommend this place for longer stay.

Rostislav Kafka
1.6. 2020 jsem navštívil Kemp. Přijel jsem na kole přespat ve svem malem stanu jednu noc. Platil jsem 139 Kc. Ac v ceniku je za stan 60 Kc a 14Kc poplatek obci. Absurni poplatek 50 Kc. Asi, ze jsem chtel prespat jen jednu noc. Divne. No, budiz.Počáteční dojem dobrý. Prostredi hezke, jidlo dobre.Jenže, pak se vše začalo kazit. Krik rev desitek nezvladatelnych deti.V místě, kde jsem si postavil stan se hrál fotbal.Balon mě dopadl nekolikrat na stan. Přestěhoval jsem se kousek dal, zbytečně. Takže žádný klid a pohoda, jen rev a křik.Zbalil jsem stan a šel spát do lesa. Při odchodu mi správce řekl...to je vaše chyba. Ale uznávám, že to byl prostě pech. Prostě jsem narazil na dětský tábor.

Daniel
A perfect place. Stayed there 4 days and will be back in July. Thanks a lot.

Ondro
prespavali sme 1 noc zo sob. na ned. s detmi, kemp je pekny s dobrym kupanim deti si to uzili, jedine co mi vadilo bolo ze neupratali toalety celu nedelu az do nasho odchodu medzi 14-15h toaletak nikde ;)

Jana.Majdčinská
Dobrý den.Jedime sem každý rok, již 5 let několikrát do roka a jsme naprosto spokojeni. I dnes tu jsme a přez kryzi která byla, kemp vše preckal a je to tu opět paráda. Chatky čistý a opravený. Mohu a vždy doporučuji všem známím. Za mě ????????????

Cottages Buildings
Swimming in the camp or near:
 • Booking archive:

  From date 27.07.2020 | Kemp a koupaliště Jetřichovice
  3 x Zelt für 3 Personen (Erwachsene)
  Wir würden mit 2 PKW kommen.

  From date 24.7.2020 | Prague Camp
  1x Stellplatz Wohnmobil (Länge 5,41m)
  Tel.: 01755246216

  From date 4.7.2020 | Camp Znojmo
  1x Platz für Zelt und 2 Erwachsene mit Fahrrädern-
  Vitajte, Meine Freundin Anna und ich machen dieses Woche

  From date 28.07.2020 | Autokempink Dřenice
  2x Platz ( 100 & 98 ) 4 Personen
  Hallo, ich würde gerne wie oben genannt vom Dienstag de

  From date 14.07.2020 | Autocamp Slavoj
  2x Zelt und 4 Personen

  From date 17.06.2020 | Kemp Mezní Louka
  1X Platz für 2 Personen VW Bus
  Guten Morgen, hätten Sie noch einen Stellplatz frei vom

  From date 3.7.2020 | Bílý Kámen
  4er Bungalow, 4 Personen
  Hallo wir würden gern einen Bugalow für 4 Personen buche

  From date 8.6.2020 | Camping Terasy
  2x Mobilheim

  From date 12.6.2020 | CARAVAN PARK - YACHT CLUB
  VW Bus, 4 Personen, 1 Hund
  Hallo Zusammen, sind auf einem Familienausflug zu meiner

  From date 10.07.2020 | Autocamp Železná Ruda
  2 Personen