Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion:

Anděla Ďáblice
Nejhorší kemp který existuje. Majitel je divný typ člověka, kterého zajímají jen peníze. Chtěl zaplatit i za použití ucpané toalety. Kus wc papíru prodává za 10 Kč. Zaměstnává na černo pochybné existence, kteří nám vlezli do karavanu, prý je poslal pan Havel, aby zkontrolovali jestli mu tam nekrademe.

Lucie
Byly jsme minulý rok a naprostá spokojenost není co dodat jezdím tam už 10 let a ráda se tam vracím. Letos znova a moc se těšíme z dětmi. Za mě spokojenost veliká.

Lucie
Každý rok super letos katastrofa. Vymysleli si jakysi nesmyslný poplatek za lůžko a cena v chatce poté vyjde na 550 Kč na noc. Je to hnus tohle chování . Všude špína, neznají toaletní papír a okrádají lidi

Łukasz $ Monika
We were here for two days, from 30.06 - 1.07.2020. This is great place for kamp and moving to surrounding attractions e.g. safari zoo. There is a much place for tents and vehicles. Near is a big lake with sailing port. Hosts are so helpful and hospitable. We honestly recommend this place for longer stay.

Rostislav Kafka
1.6. 2020 jsem navštívil Kemp. Přijel jsem na kole přespat ve svem malem stanu jednu noc. Platil jsem 139 Kc. Ac v ceniku je za stan 60 Kc a 14Kc poplatek obci. Absurni poplatek 50 Kc. Asi, ze jsem chtel prespat jen jednu noc. Divne. No, budiz.Počáteční dojem dobrý. Prostredi hezke, jidlo dobre.Jenže, pak se vše začalo kazit. Krik rev desitek nezvladatelnych deti.V místě, kde jsem si postavil stan se hrál fotbal.Balon mě dopadl nekolikrat na stan. Přestěhoval jsem se kousek dal, zbytečně. Takže žádný klid a pohoda, jen rev a křik.Zbalil jsem stan a šel spát do lesa. Při odchodu mi správce řekl...to je vaše chyba. Ale uznávám, že to byl prostě pech. Prostě jsem narazil na dětský tábor.

Daniel
A perfect place. Stayed there 4 days and will be back in July. Thanks a lot.

Ondro
prespavali sme 1 noc zo sob. na ned. s detmi, kemp je pekny s dobrym kupanim deti si to uzili, jedine co mi vadilo bolo ze neupratali toalety celu nedelu az do nasho odchodu medzi 14-15h toaletak nikde ;)

Jana.Majdčinská
Dobrý den.Jedime sem každý rok, již 5 let několikrát do roka a jsme naprosto spokojeni. I dnes tu jsme a přez kryzi která byla, kemp vše preckal a je to tu opět paráda. Chatky čistý a opravený. Mohu a vždy doporučuji všem známím. Za mě ????????????

Luteve
Momentálně jsme v tomto kempu na dovolené. Před měsícem jsme jezdili po lipenských kempech a tento se nám zalíbil na první pohled. Jak již zde bylo psáno, všude čisto, ochotný personál a při příjezdu se nás ujal pan majitel, který nás provezl kempem a doporučil nám místo dle našich požadavků. Zatím tu není moc lidí a to je z mého pohledu úplná nádhera. Pohoda,klídek, dětské hřiště, hospůdka, pláže ( škoda, že je hodně vody a momentálně jsou pod vodou), a tak bych mohla pokračovat. Děkuji všem, kteří se starají o tento kemp a přeji jim hodně spokojených zákazníků.

Lucie janickova
Vypada moc hezky. Skoda ze ja tam nebudu.

Cottages Buildings
Swimming in the camp or near:
 • Booking archive:

  From date 21.6.2020 | Autokemp ANNIN
  1x Stellplatz, 2 Erwachsene, Strom
  017644654538

  From date 4.07.2020 | Kemp Radost - Oáza
  1zimmer 1 erwachsene in zwei Kinder 15 Jahre und 3 jahre

  From date 26.06.2020 | Sportovní a rekreační areál TJ Žihobce
  3 Hütten 6+ 4 Kinder
  Hallo zusammen, wir haben Interesse an euren Hütten, kön

  From date 21.06.2020 | Autokemp Vikletice
  3x Platz für Zelt1x Stellplatz, ohne STrom
  Hallo, wir sind eine Gruppe aus 8 Personen und würden ge

  From date 3.7.2020 | Autocamp Jenišov - Lipno
  4x tents, 8 adults
  Hi, I'm interested in camping at Jenisov Friday night Ju

  From date 10.07.2020 | Autocamp Ostende
  4B Bungalow oder Hütte für 4 Personen aus 2 Familien
  Hallo, haben Sie noch freie Plätze?

  From date 27.6.2020 | Kemp Rybářská bašta
  2x Hütten
  Hallo, sind noch Hütten frei?

  From date 21.08.2020 | RS Butov
  3B Bungalow, 2 Personen, 1 kind

  From date 5.7.2020 | Autokemp pod Císařem
  1x Platz für 1 Zelt für 4 Personen am wasser

  From date 27.06.2020 | Autocamping na Špici
  3x Zelt und 8 Personen + 5Kinder