Date from 2025-07-21 | Autocamp Slapy Skalice1 místo stan 4 osobyDate from 2025-07-31 | Autokemp Bílina Kyselka1 místo pro střední stan a osobní auto, 2 dospělé osoby + 1 dítě 3 rokyDate from 2025-08-10 | Chatová osada OlešnáDobrý den chatku pro 2 osoby Date from 2025-07-27 | AUTOKEMP Liberec2 Bett HütteDate from 2025-08-30 | Kemp U Fíka - Nahořany6L chatka pro 6 osobDate from 2025-07-12 | Kemp TJ Spartak4l chatka 4 osobyDate from 2025-08-11 | Kemp u jezera1x obytný vůz1x 2l pokoj s vlastním WCDate from 2025-07-24 | Kemp Mars--2 osoby-Date from 2025-08-18 | Autokempink DřeniceChatka 3L - 2 dospělí, dítě 12 let. Date from 2025-08-01 | Camping Praha Klánovice*****Mobilní dům family 7- osob, mobilní dům Fidji 6- osob
Bungalows are located near Babiččino údolí (Grandma´s valley) and the dam of Rozkoš. Due to their location, they are a good departure point for va..
The camp is located in an interesting area in the east of the Giant Mountains and can fulfil the wishes and needs of tourists, bicyclists, winter ..
Autocamping Rozkoš is situated in an attractive region near valley dam Rozkoš. You can be accommodated in cabins with different facilities, in 4P..
The camp is located in pictoresque environment of České Podkrkonoší. The whole area is surrounded by forests and you can stay in 4-bed cottages, i..
Cabin camp is situated in recreation region of Jinolické ponds. Český ráj, in which is camp site located, offers many attractive natural and cultu..
Camping Dolce is situated in a beautiful valley, at the foot of „Krkonose“ mountains. You certainly appreciate the location in very nice nature, q..
Havlíček ***** Jedu s karavanem, parkuju, vystupuju – a bum, výhled jak z katalogu. Voda klidná, klobása voní, v dálce slyším dětský smích a country z podia. Tohle je Česko jak má být! Dostal jsem se za 2 dny do zenového rozpoložení, kde mi bylo jedno, že si večer zapomenu ručník u sprchy. Doporučuju všem, co chtěj vypnout hlavu a zapnout radost.Monika *****Rádi bychom vyjádřili velkou pochvalu dvěma sestrám slečna Denisa a Eliška,které obsluhují v kempu. Jejich přístup byl naprosto úžasný – milé, usměvavé, ochotné a vždy profesionální. Bylo vidět, že svou práci dělají srdcem a s opravdovým zájmem o spokojenost hostů. Díky nim měla naše návštěva v kempu příjemnou a rodinnou atmosféru. Takový personál je opravdový poklad! Děkujeme za skvělý zážitek a budeme se rádi vracet. Christa **Wifi is not working, there is no restaurant, owner doesn't speak english (but poorly german), in basic hut there is no water (but SIX persons can sleep on approximatly 8 square meter), there is only ONE SHOWER, the place is packed with cars, no privacy. Nobody swims in the lake...Ivana ****V apartmanku10 a p8 jsme byli nadmíru spokojeni , paní majitelka pohodová paní bez problému umí vyřešit i nemožné Anna ***Byli jsme zde 07/25, bohužel se opakovalo to samé jako pred dvěma lety.Protože v chatkách nejsou lednice , dali jsme si jídlo do společné a ráno zjistili , že je jidlo pryč. Možná by majitelé měli popřemýšlet o nákupu ledniček do chatek. Jsme turisté brzy ráno vyrážíme ven, a kdyz počítáte na cestu s jídlem a pitím a ono tam neni , tak fakt zdržuje čekat na otevření obchodu atd..Jana Vondrová **** Měla jsem trochu strach, že se tam budu nudit (jela jsem s rodiči), ale opak byl pravdou. WiFi v celém areálu. Plavidla byly boží a večer hrála kapela. Fakt překvápko! Adela Bursíková ***Byla jsem tam ubytovaná s mamkou,dcerou z její kámoškou a ročním mimčem.Okolí hezké i pro děti uklízečky taky velmi ochotni,ale v chatce v koupelně není okno ani umyvadlo podstatná věc i štětku na záchod jsme si museli koupit i do konce řárovku na terasu taky.Dále v chatě se nedalo chodit,že tam malej lezl,venku rozpadlá střecha a dcery kamarádka se pod ní podlaha rozpadla a to je hubená.Majitel neumí se tam jed podívat a zkontrolovat si to ..Takže tam do toho kempu už nikdy a za ty peníze to je dost..Michaela Vlasaková *****Skvělý kemp. Můžu jen doporučit. Děkuji za milý přístup majitele. Kdyby jsme v budoucnu jeli do Krkonoš určitě pojedeme zase sem. Jiří *****Byli jsme zde letos a musím konstatovat, že vše bylo v naprostém pořádku.Klidné prostředí, obsluha naprosto perfektní.Vše ok Jitka Svobodová ****Byli jsme zde týden,je to rodinný kemp,čisto,a hlavně klid.Majitele v pohodě ,za nás určitě doporučuji.