Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 2337x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 1941x

Kemp Koruna

Zlatá Koruna 1798x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1617x

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 points

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 points

Discussion:



Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings

Autokemp Betlém

District: Karlovy Vary
10. 07. 2009
From: Petrn

Prosil bych o zaslání aktuálního ceníku Děkuji (49)Camp reviews »

Autocamp Sedmihorky

District: Semily
09. 07. 2009
From: Hani

Dobry den, jake je, prosim, vybaveni chatek (WC, sprcha, luzkoviny, lednicka,...) - malych i luxusnich? A jake jsou ceny malych chatek a luxusnich chatek, tj. ktera z nich stoji 360 kr./ den (podle vyse uvedeneho ceniku)? Je ohniste u kazde chatky nebo jsou spolecne pro vice chat? Dekuji predem za odpoved obratem :-) (12)Camp reviews »

District:
09. 07. 2009
From: Petr

Dobrý den, zajímal by mě váš názor na kemp Merkur v Pasohlávkách, odpovědi prosím pište do diskuze, děkuji. (172)Camp reviews »

Autokemp Betlém

District: Karlovy Vary
09. 07. 2009
From: eva

Dobrý den. Prosím o zaslání ceníku stanů i chatek. děkuji (49)Camp reviews »

Kemp Jezero

District: Nymburk
09. 07. 2009
From: Markéta

Dobrý den,prosím o zaslání ceníku a zda budete mít volnou chatku od 31.7.-2.8.09,děkuji Markéta. (21)Camp reviews »

Autokemp Podhradí

District: Opava
09. 07. 2009
From: Petrikova

byla jsem tam jenom na navštěvě ale velmi se mi tam libilo hlavně hodně mily perzonal a krasne okoli. zdravim recepčni (47)Camp reviews »

Autokemp Velký Dřevíč

District: Náchod
09. 07. 2009
From: Eva

Dobry den chtela bych vas poprosit o nejake fotky z kempu!!tesim se na dovolenou u vas!! (11)Camp reviews »

WOSTREY KEMP

District: Nymburk
09. 07. 2009
From: Josef

Bydlím v sousedním městě a do kempu často jezdíme jen tak posedět na pivo. Musím říct, že zde fungují normální toalety které jsou udržované (v blízkosti recepce) a o divokém chování místních vedoucích nic nevím. Jídlo které si tu u stánku občas dáváme je dobré. Je to vlastně úplně normální kemp. (14)Camp reviews »

WOSTREY KEMP

District: Nymburk
09. 07. 2009
From: Jana

No my se tam chystáme taky,ale jsem malinko na vážkách.Po přečtení Vašich příspěvků. (14)Camp reviews »

Kemp Hejtman Jih

District: Jindřichův Hradec
09. 07. 2009
From: Lucie

Dobrý den prosím chtěla bych se zeptat kolik by stálo pro 2 osoby chatka na týden a jestli se musí dopředu rezervovat? Děkuji za odpověď (71)Camp reviews »