Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Kemp Keramika

Hracholusky 2337x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 1941x

Kemp Koruna

Zlatá Koruna 1798x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1617x

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.64 points

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 4.55 points

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.5 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 points

Discussion:



Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings

Autokemp Balaton

District: Opava
21. 08. 2017
From: JARDA

Celkem to ujde až na ceny jídel,porce 180Kč,to je sprostá zlodějina.Koupání žádně,voda jak hnůj.Nepříjemný člověk asi 200kg. (18)Camp reviews »

Autocamp Obora

District: Brno-město
20. 08. 2017
From: Pavel

Totální katastrofa, vyhněte se obloukem. Přehradu neuvidíte, pivo si nedáte, zavřené bistro, nejbližší koupání nebo občerstvení 2km po frekventované silnici bez chodníku. Arogantní provozovatel, nejhorší zážitek z celého léta! (13)Camp reviews »

20. 08. 2017
From: Kateřina

v Rejštejně byly letos poprvé pouze na víkend v chatce a mohu jen doporučit na přespání dobrý moc jsme se v kempu nezdržovaly užívaly jsme si okolí Šumavy příští rok určitě navštívíme znovu (8)Camp reviews »

Rekreační středisko Arnika

District: Česká Lípa
20. 08. 2017
From: Stáňa

Letos jsem byla poprvé na dovolené v tomto kempu a nemůžu si na nic stěžovat. Vedení velice ochotné, všude čisto. (4)Camp reviews »

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
19. 08. 2017
From: Vratislav

Tento kemp je mrtvý. Přijel jsem na večer a místo ubytování jsem našel uzavřenou recepci i hospodu. Místa pro stany a veškeré okolí zarostlé křovím a vysokou trávou. Chatky mrtvé. Vše spustlé, neudržované. Nikde ani živáček. (6)Camp reviews »

Kemp pod Pustevnami

District: Vsetín
19. 08. 2017
From: Vratislav

Tento kemp je mrtvý. Přijel jsem na večer a místo ubytování jsem našel uzavřenou recepci i hospodu. Místa pro stany a veškeré okolí zarostlé křovím a vysokou trávou. Chatky mrtvé. Vše spustlé, neudržované. Nikde ani živáček. (6)Camp reviews »

Tábořiště Capt. Morgana

District: Pardubice
19. 08. 2017
From: Rodina Malých

Takovou hrůzu ještě nikdo neviděl. Totální bordel, nevyvezené kontejnery po celý týden, hromady odpadků, hrozné občerstvení, předražené nápoje, nepříjemný personál, klientela dle našeho názoru převážně narkomani. (6)Camp reviews »

OBORA resort

District: Ústí nad Orlicí
18. 08. 2017
From: Marek Florian

Super ubytování Ser nádherně čisté milá obsluha a roztomilá slečna vedoucí děkuji za super obsluhu. Rád se vrátím . (1)Camp reviews »

CYKLO CAMP KONICE

District: Znojmo
18. 08. 2017
From: Marek ČABALA

Jó DOBRÝ - DOBRÝ
Vážně spokojeni - těšíme se na Vinobraní
Zkuste také (64)Camp reviews »

Kemp Radost - Oáza

District: Plzeň-sever
17. 08. 2017
From: Nových

Výborná dovolená, všichni nadšení a nejvíc děti. Kemp je pro malé děti jako stvořený. Už plánujeme, jak příští rok vyrazíme opět do Oázy. (11)Camp reviews »