Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2732x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 2092x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 points

Kemp Rusava

Rusava 4.33 points

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 points

Discussion:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings

Holiday Park Liščí Farma

District: Trutnov
08. 03. 2009
From: R.H.

Tenhle kemp je jeden z nejlepších v čr. Na jejich stránkách mají, že tam je rodinná atmosféra a je to pravda. Mohu jen doporučit. Obsluhovala nás majitelka! (11)Camp reviews »

Kemp u Lesa

District: Chomutov
08. 03. 2009
From: Kamil

Tak tento kemp musím pochválit.Ubytování,obsluha a čistota v tomto kempu je nadstandartní!Doporučuji navštívit. (12)Camp reviews »

Kemp Zahrada

District: Mělník
07. 03. 2009
From: marie

rok od roku horsi po 5 letech uz nejedem (1)Camp reviews »

Kemp Viking

District: Český Krumlov
07. 03. 2009
From: milan

Navštívili a ubytovali sme sa 2x v r. 2008.
Vždy spokojný. Super chutná strava, dobré ceny, čisté \"socká\", príma personál a ochotný majiteľ. Správny človek. Želáme nech sa im darí a tešíme sa na sezónu 09. Určite prídeme
znovu. Ahoj! Vodáci z ILAVY.
(9)Camp reviews »

District:
05. 03. 2009
From: alu

Kdo jste na Barboře v kempu byl,písněte prosím,jaké to tam je,dík. (2)Camp reviews »

District:
05. 03. 2009
From: alu

Kdo může napsat nějaké info o kempu Barbora Jeníkov / Oldřichov / u Teplic, nikde nejsou k nalezení žádné názory na tento kemp. Prosím, kdo jste tam byli, písněte, jak to tam vypadá. Dík. (172)Camp reviews »

District:
04. 03. 2009
From: lucka

prosim kolik stoji den v kempu pro tri osoby bud do chatek nebo pod stan dekuji (172)Camp reviews »

Kemp Hejtman Jih

District: Jindřichův Hradec
03. 03. 2009
From: wellunka

ja ten kemp proste miluju! taky sme tam byly uz nekolikrat a zase se tam vratime:-P nejlepsi proste:) (71)Camp reviews »

District:
01. 03. 2009
From: Tomáš

Prosím vás,vím že můj dotaz sem asi nebude patřit ale prosím opomoc,je mi čtrnáct a slyšel jsem že asi nebudu moci kempovat nikde bez rodičů(zákon to prej zakazuje
:-(...)mohli byste mi v této věci poradit
prosím!!! (172)Camp reviews »

Kemp Úštěk u jezera Chmelař

District: Litoměřice
27. 02. 2009
From: Květa

K tomuto kempu mám nostalgické vzpomínky. Stanovali jsme tam s rodiči poprvé někdy v roce 1960, kdy byl ještě loukou. V albu mám i fotky, ale budu je muset oskenovat. Byli jsme průkopníky stanování. Pěšky, každý ruksak, táta navíc stan v ruce, brácha mapu pověšenou ve futrálu na krku a kompas. Co jsme si nedonesli, tak jsme neměli. Kouzlo usínání pod nebesy se zvuky praskajícího ohně a vzdálené hry kytary zůstává. Snad jen příliš velký luxus a moc velký hlomoz je trochu na závadu. Zdravím všechny poctivé čundráky. (57)Camp reviews »