Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2732x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 2092x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 points

Kemp Rusava

Rusava 4.33 points

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.32 points

Discussion:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

To add a review, click on the campsite or find it.

Cottages Buildings

District:
13. 03. 2009
From: Jirouškovi

v kempu jsme byli pred 2roky moc se nam libylo i kdyz nepralo pocasi.Letos se tam vydame zas,maji tam supr bazen a moc zabavy (1)Camp reviews »

Holiday Park Liščí Farma

District: Trutnov
13. 03. 2009
From: Makuska

Mám také celkem dobrou zkušennost. Sice jsme zde byli jen krátkou dobu,protože jsme projížděli, ale byla jsem překvapená a tak jsem zamluvila rodičům velikonoční víkend. Celkově se mi líbí na webu ekempy.cz, že zde najdu vše co potřebuji a také můžu vyjádřit názor, pomáhá mi to v rozhodování při plánování trasy. Díky! a tento kemp doporučuji. (11)Camp reviews »

Autokemp ANNIN

District: Klatovy
12. 03. 2009
From: Iva

Kemp je docela pěkný, dobře vybavený, ale z Otavských kempů patří mezi ty malinko dražší a hlavně je nepříjemný pan kempař. Doporučuji hned po vstupu zamířit do recepce, jinak si vás okamžitě zařadí do sekce neplatičů a vyvrhelů a budete s ním mít problémy. (11)Camp reviews »

12. 03. 2009
From: Pavla

Kemp Hartvíkovice je naprosto bezkonkurenční! Byla jsem tam loni o prázdninách a bylo tam nádherně... Letos se tam určitě podívám znovu (16)Camp reviews »

District:
12. 03. 2009
From: Kadeřávková

Dobrý den chtěla bych se optat kolik by nás vyšel pobyt v chatičce 3dospělí,2děti věk 10a 11let,jeden pes a jedno auto.na dvě noci.Děkuji za Vaši odpověď Kadeřávková. (4)Camp reviews »

Kemp Ahoj

District: Příbram
11. 03. 2009
From: Honza HANZL

Nechápu co proti nemu máte?je to solidní obchodník a jestli něco takového někdy udělal o čemš pochybuji tak jen s důvodu těchto aby všichni zákazníci dostali to na co mají právo stejně jako zde v ahoji zdravím Oboz. (13)Camp reviews »

Kemp Ahoj

District: Příbram
11. 03. 2009
From: MARTIN RAŠPLIČKA

Nevím proč ale nemáme se rádi s panem Hladem jakožto majitelem tohoto areálu je to takový komediant co zde prodává poutové cetky a posílá na svou zdejší konkurenci lidi s čoiky a má s toho strašnou radost když platí pokuty tak pozor na peněženky. (13)Camp reviews »

Kemp Majdaléna

District: Jindřichův Hradec
11. 03. 2009
From: fůůj!

byla sem tam nejmín 2krát!a musím uznat že horší kemp neznám!!!je to tam strašný!je tam hrozná nuda a navíc vedoucí je neustále ožralej!kemp obsahuje poze 2 chatky!!mno zkrátka je to tam příšerný!!už v životě tam nechci jet!mají tam jídlo z nowaka!!:D:Dměli by si ho vyrábět když už nás obsluhuje dlouhovlasej NEUSTÁLE ZPOCENEJ klku!ble:-O>
že?pišto?!:D:D:-O> (1)Camp reviews »

09. 03. 2009
From: michaela

je to nejlepší kemp na světě potkqala sem tam hodně lidí např dominika ,tomáše a danču. (9)Camp reviews »

09. 03. 2009
From: Lukas

Moc se nam tam libilo,letos jsem pojedem jiz po ctvrte.))) (4)Camp reviews »