Cookies improve browsing experiences, by browsing this site you agree to use of cookies more info
Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Most viewed campsites:

RS Pohoda

Lančov 1593x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 1576x

Camping Rožnov

Rožnov pod Radhoštěm 1337x

Camp Dolce ***

Trutnov 1309x

Koupaliště a kemp Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 1302x

Best rated camps:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 points

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 points

Autocamping Luhačovice

Luhačovice 4.39 points

Kemp U Kučerů

Zlatá Koruna 4.38 points

Kemp Rusava

Rusava 4.33 points

Discussion:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Discussion and reviews

TRANSKEMP Hracholusky, Hracholusky

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
01. 10. 2023
From: Pavel Miklas

Přijeli jsme s karavanem na prodloužený víkend 28.9.-1.10. 2023. Krásné místo, ale bohužel ve dvě ráno hluk. Nikdo se nestará o dodržování nočního klidu. ale vše má své hranice. Projeli jsme spoustu kempů a dodržování nočního klidu je součástí pravidel kempu. Majitel prvního bistra pod recepcí dva dny silně podnapilý. V sobotu 29.9. 2023 v prvním bistru pod recepcí se odehrál incident a hlavní roli byl silně podnapilý majitel. Krásná vizitka. V sobotním podvečeru přijel manželský pár se psem. Když viděli co se děje v prvním bistru pod recepcí všichni silně podnapilý včetně majitele bistra. Ptali se. A odjeli nedivím se. Škoda. Blbci

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
09. 08. 2020
From: šefl

hruza kraval do tři rano neskutečne ve dve rano hrajou fotbal řev po celem kempu

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
21. 07. 2018
From: jana

Byly jsme tyden ubytovani v chatce dreveni a super cisto , kiosek transkemp super moc simpaticky panove a vyborne jidlo obzvlast kase s kureci roladou . Jen dve veci tam nebyly nic moc a to sprchy a udrzba pristupu do vody .jinak jsme si to moc uzily

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
21. 08. 2012
From: petra

Transkemp Hracholusky
Byly jsme s kamarádkou minulý víkend v Transkempu!!! Paráááda vážení!!! Měly jsme maringotku...lednička, umyvadlo, sporák, zrcadlo...čisto!!!! super! Bylo nám líto že nemůžeme zůstat déle ale už víme kam pojedeme příští rok!!!! Těšíme se!!!

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
09. 07. 2012
From: ivca001

Všimla jsem si, že na internetu je nedostatek ohodnocení ke kempu a jistě by to někomu pomohlo v rozhodování. Poslědní koměntář z roku 2010 není příliš lichotivý, já mám ovšem opačný názor. V kempu se mi velmi líbilo. Pravda, já nespala v chatce, ale ve stanu, tudíž nemůžu posoudit jejich kvalitu, ale zvenku vypadají celkem nové a hezké. V celém kempu je čisto a upravené prostředí. Užít si tu můžete jak zábavu tak i odpočinek.
Při příjezdu jsme si mohli vybrat zda stanovat na rovném či svaženém terénu, vybrali jsme si o něco dražší rovný terén a postavili stan v blízkosti chatek, auto jsme si mohli nechat přímo u něj, stejně jako všichni. Musíte si ovšem vybrat jestli chcete být blíž k vodě nebo k záchodkům, jsou tu pouze jedny. Nejsou nejnovější, zato jsou čisté (až na pár lidí prasátek) a zásobené papírem, stejně tak sprchy. Vedle se nachází i kychyňka s ledničkami a hořáky, společenksá místnost s televizí a prádelna s pračkou.
k vodě nemusíte chodit daleko, stačí sejít dolů, kde je hezká travnatá \"pláž\". Pokud vás omrzí válení u vody je tu i dost zábavy. V areálu jsou vodní trampolíny, minigolf, motokáry, vodní lyžování, šlapadla, lelektrolodě a parník, který vás sveze přes celou přehradu za cca 100kc. Až vám vyhládne máte na výběr z kiosků i restaurací. Přímo v kempu jsou 2 kiosky, ve kterých najdete levné jídlo, ovšem spíš fast foodového typu. Co mě zaujalo byla veliká pizza s jakoukoliv náplní za 100kc. Pokud se ale chcete naobědvat jsou tu restaurace. Naproti pizzerie, kde ovšem vaří i běžná jídla, každý den je jedna hotovka za nižší cenu, o kousek dál restaurace Kotva. Každý den krom minutek nabízejí cca 6 hotovek, vetšinou česká klasická jídla za rozumnou cenu. Hned vedle je i obhcod s potravinami. A co dělat po večerech. Samozřejmě můžete do společenské místnosti, třeba se dívat na televizi, zahrát si ping-pong nebo se jít bavit. Každý den je tu nějaká zábava, či diskotéka, bohužel jen asi do 23 hodin, hospůdka ale zavírá déle. Abych to shrnula v kempu je opravdu krásně, některé věci jsou pravda krapet předražené ale ve výsledku jsem za tuhle dovolenou tolik nedala. Rozhodně se tu dá užít jak zábava tak i odpočinek, skvělé koupání a nádherné procházky do blízkého okolí (rozhled z porjších skal je nepopsatelný). Horší byly snad jen záchodky a sprchy, na kterých bylo znát, že nejsou nejnovější, ale to je jen maličkost. Takže bych kempu dala 9 bodu z 10.

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
28. 05. 2012
From: Věra Adamčíková

Dobrý den chtěla bych si rezervovat chatku pro 5 osob, termín od 21.7- 28.7 2012. Jestli máte volný termín. Prosím o ceník děkuji Adamčíková.

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
02. 01. 2012
From: Martin

V červenci 2011 jsem tam byl s rodinou a vše bylo naprosto SUPER.Letos tam pojedeme zas.
Všem DOPORUČUJI!!!!!!

TRANSKEMP Hracholusky

District: Plzeň-sever
03. 08. 2010
From: Petr

Dobrý den rok 2010
V kempu TRANSKEMP jsem byl tvrdě zklamán.
Z internetových stránek a podle fotek jsme si objednaly chatku pro 4 lidi s parkováním u chatky(dle přiložených nádherných fotek).Zaplatily jsme přes 8000Kč za 10 dní + poplatky městu a pro odjíždění auta z kempu dostanete kus průhledného plastu s číslem ..záloha je 200 kč.
A světe div se přijely jsme a byly ubytováni dole u vody v MARINGOTCE kola obouchané dřevem tak že je to poznat jen zevnitř (oblouk stropu xxx pro maringotku)je v ní lednice a plynový vařič s bombou ,stůl a 4 sedátka bez opěradel. Zvenčí je dodělaná terasa a vše natřeno tmavou hnědou barvou na ní jsou 4 plastové židle a stůl.Maringotka je bez oje ,ale hned vedle jsou 2 menší takové ty pracovní maringotky bílé barvy na kolech s ojí pro 2 osoby.\\\"\\\"NEJSOU VYFOCENÉ\\\"\\\".Postele jsou palandového stylu pro 4 lidi. Já 185 cm od hlavy až k patě problém s natažením nohou .Peřiny tvrdé (strašně těžké)polštář mini (plochý) matrace proležené ráno všechny bolely záda i sousedy v malé maringotce...Uklizečka je ráno přesná na čas a ochotná....Bylo nám řečeno že auto neexistuje u maringotky parkovat na to je veřejné parkoviště u sociálek kde při dešti pod vysokými stromy padají větve a občas smůla podle období.Z důvodu mého nového vozu jsem toto nařízení po pádu větývky na auto tvrdě ignoroval a auto po zeptání rekreantů u chatek o 20 metrů výše parkoval vedle jejich vozu. Ještě detail.... sprchování a WC je do velkého kopce (ráno máte co dělat než dojdete na WC)sprchování poplatek 10 Kč –á 4 minuty.Výhled z maringotky vám zatarasí hafo karavanů a stanů Němců ,Holanďanů a i Rusů kteří tady rybaří.V kempu jsou 2 kiosky ceny turistické
Výběr :: gambrinus 0,5 -25 Kč klobása -40Kč kofola -0,4 – 25Kč
S pozdravem Petr