Home Map Discussion Weather Login Info my Box(0)
Search my Box(0) Map

Discussion and reviews

Here you can insert your opinion(also with photo), where you were..what you have seen.. Insert your experience/opinion »

Stanový kemp Suchý

District: Blansko
17. 01. 2019
From: Zbyña

Pred rokem jsem poprve vynechal Kemp Duchy a leteli jsme do Egyptu bylo tam fajn protoze jsem tam poznal cechy z moravy a byly na suchym letos zadny Egypt ale Duchy aspon tam bude veprove maso

Stanový kemp Suchý

22. 07. 2018
From: Monika simkova

V tomto kempu jsem byla před 27rokama bylo fajn letos jedem

Stanový kemp Suchý

18. 01. 2018
From: Pavla

Na Suchý jezdím už přes 20 let. Moc se nám tam líbí. Kemp super. Jediná věc, co mi vadila tak 30,- za sprchu, ještě k tomu málo vody. Oproti jiným kempům dost drahé.

Stanový kemp Suchý

28. 06. 2017
From: Zbyňa

Na Suchy jezdím 20-tým rokem a vždy jsem byl nad míru spokojen perfektní prostředí milí lidé a ochotní! Dětem letos manželka řekla že pojedem do Itálie, ale děti začaly křičet že chcou na sucháč tak je to opět jasné. Všem komu jsem Suchy doporučil byly spokojeni z pozdravem rodina Šťastná Jeseník :-)

Stanový kemp Suchý

13. 12. 2014
From: pavel

v tomto kempu jsme byli více než 7 x,nema to chybu- ok

Stanový kemp Suchý

25. 08. 2013
From: Jaroslav

Letos jsme byli v kempu 4x.Ano je to super,hlavně v noci kdy party mladých výrostků terorizují celý kemp nočním kraválem a mejdany,kdy jim magneťáky řvou naplno.Napomenutí je na ..... a správci??říkají zavolejte na ně policii.-To je přístup.Tak až budete chtít v noci NESPAT,vyražte na Suchý. Vyjde vám to na 100%

Stanový kemp Suchý

24. 08. 2013
From: lubos

v noci z 23.8 na 24.8.2013 hulakani a vulgarni nadavky opilych mladiku. nikdo ze spravy kempu nezjednal poradek, ani nevolal policii. proc ?

Stanový kemp Suchý

29. 07. 2013
From: Jana

Moc se nám tu líbilo,bylo to super,hlavně ten rybník je moc pěkný.Určitě zas někdy závítáme.