Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací

Nearest camps:

CAMP BRANŽEŽ KŘINEČ
Nová Ves
Central Bohemian..
Tábořiště Branžež - Křineč
Branžež
Central Bohemian..
Duo Camp
Kněžmost
Central Bohemian..
Rekreační středisko Drhleny
Drhleny
Central Bohemian..
Chatová osada V Údolí Kurandov
Branžež - Nová ..
Central Bohemian..
Tábořiště a Autokemp Drhleny
Kněžmost
Central Bohemian..
Autocamp Příhrazy
Žďár, část obce..
Central Bohemian..
Ubytování  Blumel
Turnov
Liberec region
Kemp Sobotka pod Humprechtem
Sobotka
Hradec Králové r..

Kemp Peklo

Kemp Kemp Peklo, Branžež
Address:Branžež, Komárovský rybník, 29404, Route»
District:Mladá Boleslav
Region:Central Bohemian Region
Region:Český ráj

 Opening date: 01. 04. - 30. 10.    Altitude: 260m

Description

The Camp is now closed! The Camp Peklo is located near the village of Branžež, on the shore of Komárovský pond in the region Bohemian Paradise and in the area which is called Hell. The whole camp is hidden in a pine forest, which the visitors will especially appreciate in hot weather during the summer. The camp offers accommodation in cabins, living cells, your own tent or caravan and is ideal for family recreation and leisure travelers. Directly in the camp there is sandy beach of Komárovský pond with the sale of refreshments in the kiosk.

Contacts

Telephone: (00420) 739 464 960

Caravans-, buildings-, tents- and cottages capacity

Tents capacity: yes, 150 places
Caravans capacity: yes, el.zasuvky
Cottage capacity: yes, 2,5L Cabins, 45 persons
Building capacity: yes, 5L unimobuňky

Swimming, refreshment, tourism, sport offer


Tourism: tourism »
hiking and biking trails, mushroom picking, - Kost Castle (40 min. walk) - Humprecht Chateau (10 km) - The Golden Path of Bohemian Paradise - Valečov - castle ruins (1 hour walk) - Drábské světničky (1 hour walk)

Camp-,bulding- and cottage equipment

Camping equipment:  
Drinking water
Toilets
warm shower
Dog/Animals
Kitchen
Washing-mashine
Children's room/place
barrier free
barrier free toilets
barrier free showers
Credit cards
24 hours service
Elektricity conection
Waste/Drain for WC
Internet/WiFi/PC
Information center
Parking place
Cycle store
Campfire/broiling
Letter box
Common room
Restaurant
Shop
Area completely fenced
Cottages/Bungalows: Apartments/Rooms:
warm shower
WC
Water
El. socket
Heating
Extra bed
Bedclothes
Cooker
Fridge
Dishes
Television
Internet
warm shower
WC
Water
El. socket
Heating
Extra bed
Bedclothes
Cooker
Fridge
Dishes
Television
Internet

Price list

Season off-season Season off-season
1.10€/day - - - - - -
0.90€/day - - 3.30€/day - -
2.60€/day - - 1.80€/day - -
1.30€/day - - 0.40€/day - -
0.90€/day - - - - - -
3.30€/day - - - - - -
5L chatka 390Kč/noc + osoby
2L chatka 200Kč/noc + osoby
5L unimobuňky 390/noc + osoby
* The Price can be for whole unit.
Approximate prices, conversion by rate 27 Kč/Eur

Map

Route search »

Rating of campsite

Evaluate this campsite: worst   best


Camp reviews

(Here are placed only reviews of satisfied visitors, all reviews are in the Diskussion »)
15. 12. 2018 Tomáš [ ....seznam.cz ]
Na posledním letošním zasedání zastupitelstva obce Kněžmost bylo rozhodnuto, že končí provoz kempu Peklo a již nadále nebude provozován a bude pro veřejnost uzavřen!!! Toto rozhodnutí je konečné!!!

 15. 08. 2018 Stáňa [ ....seznam.cz ]
Kemp je bezvadný hlavně v tropických vedrech, stín z borovic, voda v rybníku sice kalná a trochu zelená, ale jinak koupání super, písková pláž pro děti. Trošku starší vybavení, ale dostačující a čisté. Mýdlo i toaletní papír na wc nechyběli, jen v kuchyňce někdo odcizil rychlovarnou konvici, jeden plynový sporák a stará lednice. Okolí nabízí množství výletů v Českém ráji. Byli jsme spokojeni. Pro nenáročné klienty skvělý kemp.

 19. 07. 2017 Tomáš [ ....seznam.cz ]
V kempu Peklo jsme byli tento rok v létě (2017)
pozitiva: krásná příroda,
negativa: špatné sociální zázemí - katastrofální záchody a sprchy, nízká nebo spíše nulová vybavenost chatek, nevyhovující posezení u chatek, nikdo neopravuje poškozené či již dosluhující vybavení a příslušenství chatek...prostě jak se to před více jak 30 lety postavilo, tak to stojí dál a pomalu a jistě chátrá.
Tento kemp doporučuji opravdu jenom méně náročným klientům.

 06. 07. 2016 Věra [ ....seznam.cz ]
Kemp je v perfektním místě mezi borovicemi,v ideálním místě k výletům,jen teda sociálky jsou snad 40let nedotčené,dámské sprchy mimo provoz,chodili jsme do panskych celá rodina,jsou za 10 Kč,voda nejde zastavit a teče dost teplá,ale zas lepší než chladná že?na pánských záchodech se propadá podlaha,koryta na mytí nádobí drží pohromadě snad jen barva. Každopádně místo krásné,škoda,že provozovatelé neinvestují do sociálek a stačilo by maličko strhnout břeh,aby byl pohodlný vstup do vody a kemp by měli narvaný. Na pár dní se klidně vrátíme,ale člověk musí být fakt připraven na horší podmínky

20. 08. 2014 Gabriela [ ....seznam.cz ]
Byli jsme s přítelem ubytovaný v chatičce,která byla hned u krásného rybníka .Byli tam jen dvě chatky u sebe na konci kempu u závory. V chatkách se moc na čistotu nedbá,ale jsou tam věci na uklid.Byli tam dvě palandy,které jsme si dali stejně k sobě ,aby jsme mohli spát u sebe :)...dalé tam byla lednička,plynový vařič,a tekla tam voda ( studená ) což se mi moc líbylo. Malá kuchynka,kde se dalo určitě něco uvařit. A dvě zásuvky ,které jsme využili . Hned za chatkou byl záchod což jsem opravdu ocenila a bylo tam ohniště a místo k sezení.Možná mi chvilku štvalo,že tam pořad okolo někdo procházel ,ale to je to nejmenší. Chatka mi celkem vyhovovala ,ale mohli by tam jednou a pořádně uklidit. V kempu je hospudka, je tam jedna sprcha a žeton do sprchy stojí 25,- ale je pouze jedna. Všimli jsme si ,že na druhé straně v campu jsou další chatky,vypadli moc hezky. Je tam spousta místa na stanování í a okolo rybníka je spoustu dalších campů . Camp je v lese a je tam moc príjemně . Okolí je prostě DOKONALÉ hned vedle jsou Příhrazké skály kam jsme se šli pěšky s kempu podívat a udělali si krásnou večerní procházku . Puvodně jsme chtěli jet do duo campu což je hned vedle ,když se projdete o kolo Komárovského rybníka . Bohužel měli plno . Všechno bylo obsazené ,tak doporučuju volat o dva týdny dřív ,protože mi jsme volali o týden dřív a nešlo to. Na nákup a pro jídlo jsme si zajeli do Mnichovo Hradiště což není daleko. Na koupání je to určitě super,ale bohužel nám nevyšlo počasí a bylo celkem chladno,ale i tak jsme si to užili ,protože okolí je uchvatné. a Ten pohled na rybník je prostě boží a ty skály !!!! :) wow :))) v duo campu což je opravdu přes závoru 4 min.pěšky a tam pujčují suprové šlapadla. Vypadali dobře. Doporučuju úžasný výlet do Drábských světniček ,tam je krásně. Dole se dá zaparkovat a jdete do světniček a pak navazují na Příhrazké skály. Ale tam se nam líbylo. Na jídlo jsme chodili do duo campu,kde mají fakt výbornou pizzu a jinak i skvěle vaří . Ta pizza je bomba ! doporučuji ! určitě bych se tam vratila znovu ! Když bude teplo a na koupání ..muže to být paradní :) asi 2 min z campu Komárov ( peklo ) je i letní kino.V campu u hospudky je napsano kdy a co dávají . :) Camp doporučuju :) ,ale příště by se nám líbyl duo camp a bydlet v karavenu. Užijte si to :)

1 2

Add your comment

(Questions for camp or booking, please send here: Booking/demand »)
Photo:
my rating

« back to list | Camps Branžež